„Co pro Vás smíme učinit?“

Jako značkový výrobce zaručuje MAICO Ventilatoren již mnoho let zákaznicky orientovaný a obsáhlý kompetentní servis.
Nabízíme Vám: Objasnění k technickým problémům, vypracování aplikačně specifických návrhů řešení pro vzduchotechnická zadání, zpracování nabídek/projektů a mnoho dalšího

Zpět

Seminare/Webinare
Wissen ist der Schlüssel zu Erfolg

Informationen zu unserem umfassenden Seminar-Programm finden Sie hier:

CAD-knihovna

3D-CAD-knihovna od firmy MAICO

CAD údaje představují nepostradatelné informace pro projektanty a konstruktéry. MAICO Ventilatoren Vás podpoří ve vaší každodenní práci s přípravou objemných materiálových dat k našim mnohým vzduchotechnickým řešením.

Mnohé kanálové, potrubní a nástřešní ventilátory včetně obsáhlého příslušenství Vám nabízíme ve všech aktuálních datových formátech jako dxf, dwg, step nebo igs.

Upozornění:

Volitelné 3D-CAD výkresy jsou vybaveny pouze vnějšími rozměry, které jsou také uvedeny v rozměrových výkresech u daného produktu. Všechny ostatní rozměry evtl. nejsou podle měřítka. Rozměry podle CAD dat nejsou závazné.
Závazné rozměry lze poptat u firmy MAICO.

Větrání škol

MAICO přináší čerstvý vzduch do škol

Kdo chce vyvíjet vysoký výkon, musí vždy přivádět dobrý vzduch! Zdravý vzduch je základem pro podmínky studentů i vyučujících. Naše speciální technologie pro větrání škol, s extra vyvinutými ventilačními systémy pro odvod i přívod vzduchu do školních tříd a ostatních prostorů, umožňují excelentní výkony žáků a pedagogů.

Čerstvý vzduch přispívá k dobrému zdraví. Právě ve vysoce frekventovaných prostorech, ve kterých pobývá současně mnoho osob, musí být obsah kyslíku kontinuálně obnovován. Především pak při sporadickém větrání, např. jen v přestávkách pomocí otevřených oken, se kyslík přeměňuje velmi rychle na CO2. Důsledkem zvýšeného obsahu CO2 v prostoru pak jsou následné problémy s koncentrací, únava a bolesti hlavy. Pro každodenní dobrou kondici a komplexní přehled v obsahu učiva je nezbytné zásobovat všechny prostory čerstvým a zdravým vzduchem. Je jedno zda třídy nebo kabinety, kuchyně nebo toalety - výkonné větrání zajišťuje optimální podmínky pro žáky i učitele.

Detailní informace na téma větrání škol naleznete zde.

Lístek s poznámkami
Poptávka
Porovnání produktů
Poznámkový lístek Vám nabízí možnost centrálně shromažďovat požadované produkty. Poznámkový lístek může být libovolně měněn. Můžete měnit množství a pozici výrobku, vracet se ke stránkám výrobků, stahovat produktové datové listy, rušit pozice nebo označovat produkty jako volitelné (alternativní). Poznámkový lístek může být uložen na lokálním počítači a využit později k provedení dalších změn. S dokončeným poznámkovým lístkem můžete stáhnout výpisy se specifikacemi všech uložených výrobků, vystavit poptávku nebo porovnat výrobky.
Třídit Typ výrobku Jméno Typ.č. PDF Sortiment Ceníková cena* (EUR) Množství Volitelné Celková hodnota brutto (EUR)
Na poznámkovém lístku se nenacházejí žádné výrobky
Uložit poznámkový lístek na lokální PC (download)
Naplnit poznámkový lístek z lokálního PC (upload)

Hledání

Zde můžete vyhledávat podle výrobků, dokumentů, obsahu stránek atd.

Naše internetové stránky používají cookies pro vylepšení našich služeb pro Vás. Pokud budete pokračovat v prohlížení stránek, souhlasíte s používáním cookies.

Impressum Ochrana dat