Dobrý vzduch je náš základ.

Zda v oblasti větrání bytových prostorů, zpětného využívání tepla nebo v oblasti ventilačních systémů pro výrobní prostory a průmysl: S více než 1600 produkty patří firma MAICO k vedoucím evropským výrobcům, pokud se jedná o příznivý vzduch.

*Historické firemní logo.

Značkový výrobce a rodinný podnik.

Se více než 200 zaměstnanci vyrábí MAICO ve Schwenningenu vysoce jakostní vzduchotechnická řešení. Jako značkový výrobce píšeme především témata kvality a servisu velkými písmeny: Od poradenství a pomoc při návrhu před nákupem až po širokou nabídku náhradních dílů - tím se vychází zákazníkům vstříc.

Čísla, data, fakta.

Od roku 1928 MAICO ručí za kvalitní produkty pro nejrozličnější použití ve vzduchotechnice. Zjistěte, které výhody Vám nabízíme - rádi necháme hovořit čísla, data a fakta ...

Výjimečný design výrobků.

Že mohou být MAICO ventilátory také hezké dokazují ceny, které dostaly naše výrobky za dobrý design - mezi jinými i reddot design award a iF Product Design Award.

To nás přirozeně těší tím víc, že naše požadavky na čistou funkčnost jdou dopředu a tím také u našich zákazníků nacházíme velkou oblibu.

Zpět

O NÁS

O nás

Váš specialista pro moderní řešení vzduchotechniky

 

Inovativní technika, vysoká kvalita a výjimečný design jsou ukazateli směru pro filosofii výroby a značky tradičně orientované rodinné firmy. Stěžejními body firmy MAICO jsou vývoj, výroba a odbyt ventilátorů a komponentů pro vzduchotechniku a systémů řízeného větrání bytů. Od roku 1928 poskytuje Maico Elektroapparate-Fabrik GmbH obchodům, dílnám, architektům, projektantům, stavebním firmám, podnikům a privátním osobám moderní, efektivní technická řešení. S více než 1600 výrobky, více než 200 zaměstnanci a zastoupeními v mnoha zemích patří tato tradiční německá firma k nejdůležitějším vedoucím evropským výrobcům v oblasti vzduchotechniky.

Servis, rozmanitost, efektivita

 

K širokému portfoliu výrobků patří mimo jiné vysoce účinné ventilátory pro malé místnosti, lokální a centrální ventilační zařízení podle DIN 18017-3, mobilně ovládané systémy větrání bytů se zpětným získáváním tepla a také systémy pro pracoviště a průmysl. Pro naše zákazníky také vyvíjíme speciální aplikace jako jsou ventilační řešení pro prostory s nebezpečím výbuchu. Jako značkový výrobce klademe především důraz na servis: Od poradenství a projekční pomoci před nákupem až po širokou nabídku náhradních dílů využívají naši vzduchotechničtí experti při péči o zákazníky tak, aby žádná otázka nezůstala nezodpovězena.

Proto jsme tady

 

Ve více než 90 letech od založení se podnik neustále přizpůsoboval měnícím se požadavkům trhu a jeho internacionalizaci. Naše výrobky jsou známé svojí trvale vysokou kvalitou a spolehlivostí, což jim přináší výbornou pověst na celé světě. Mnohá vyznamenání za design přesvědčují o odpovídajícím vzhledu a funkčnosti. Také u svých zákazníků má firma MAICO jako slušný a spolehlivý partner vysoké hodnocení. To vše vede k tomu, že značka MAICO je dnes připravena díky zkušenostem a kvalitě nabízet rozmanité aplikace ve vzduchotechnice. S vysokou angažovaností pracují denně naši zaměstnanci na tom, aby lidem vytvořili podmínky pro zdravý vzduch.

Těšíme se na to, že Vás budeme moci inspirovat!

ČÍSLA, DATA, FAKTA

Čísla, data, fakta

 

>10.000.000

 

Celkový počet již prodaných ventilátorů MAICO

 

>32 let

 

... nebo jinak řečeno více než 280.000 hodin běží ventilátor MAICO v „fem-výzkumném ústavu pro vzácné kovy a chemii kovů“ bez výpadku.

 

5

 

Počet kontinentů, na kterých je MAICO prezentováno.

 

31

 

Počet zemí, ve kterých má MAICO svá zastoupení.

 

81 %

 

Procentuální poměr učedníků a studentů, kteří jsou ve firmě MAICO průměrně přijímáni.

 

96 %

 

S až 95 % zpětného získávání tepla patří rekuperační přístroje MAICO k těm naprosto nejefektivnějším.

 

ZNAČKY

Značky podnikatelské skupiny MAICO • Ventilátory pro odvětrání obytných prostor
 • Ventilační zařízení s rekuperací tepla
 • Ventilační systémy pro pracoviště a průmysl
 • Široké portfolio s 1600 výrobky
 • Jeden z vedoucích značkových výrobců vysoce kvalitních vzduchotechnických řešení
 • Komplexní péče o zákazníka - od úvodního poradenství a pomoci při návrhu až k široké nabídce náhradních dílů

 • Projekty řízeného větrání obytných prostor v energeticky optimalizovaných budovách
 • Energetická sanace budov
 • Portfolio výrobků pro nové stavby a rekonstrukce - např.:
  • Vysoce efektivní systémy se zpětným získáváním tepla
  • Technická domovní systémová řešení k vytápění, větrání a přípravě teplé vody
  • Jednoduchá řešení odvětrání
  • Hlukově izolované průchody venkovního vzduchu pro okna a stěny

Více: www.aerex.de

CERTIFIKACE

Certifikace

MAICO – kvalita made in Germany

S našimi řešeními máte jistotu: Díky našim standardům kvality Vám můžeme nabízet výrobky se stálou vysokou úrovní. Jako tradiční kvalitní značka nabízí MAICO oprávněně tuto garanci již mnoho let: Výrazem tohoto kvalitativního přemýšlení je certifikace podle DIN EN ISO 9001 již od r. 1986. Naše kvalitní výrobky jsou samozřejmě také doprovázeny zkušebními atesty a naše procesy jsou rovněž certifikovány, což Vám nabízí další jistotu.

Pokud máte dotazy k naší značce jakosti, pak jsme Vám rádi k dispozici. Kontakt.

 

Německé zkušební značky

 

Zahraniční zkušební značky

 

EU-certifikát

 

Certifikované procesy

Lístek s poznámkami
Poptávka
Porovnání produktů
Poznámkový lístek Vám nabízí možnost centrálně shromažďovat požadované produkty. Poznámkový lístek může být libovolně měněn. Můžete měnit množství a pozici výrobku, vracet se ke stránkám výrobků, stahovat produktové datové listy, rušit pozice nebo označovat produkty jako volitelné (alternativní). Poznámkový lístek může být uložen na lokálním počítači a využit později k provedení dalších změn. S dokončeným poznámkovým lístkem můžete stáhnout výpisy se specifikacemi všech uložených výrobků, vystavit poptávku nebo porovnat výrobky.
Třídit Typ výrobku Jméno Typ.č. PDF Sortiment Ceníková cena* (EUR) Množství Volitelné Celková hodnota brutto (EUR)
Na poznámkovém lístku se nenacházejí žádné výrobky
Uložit poznámkový lístek na lokální PC (download)
Naplnit poznámkový lístek z lokálního PC (upload)

Hledání

Zde můžete vyhledávat podle výrobků, dokumentů, obsahu stránek atd.

Naše internetové stránky používají cookies pro vylepšení našich služeb pro Vás. Pokud budete pokračovat v prohlížení stránek, souhlasíte s používáním cookies.

Impressum Ochrana dat